PeytzMail (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Lists
sr: Листе

en: Newsletters
sr: Билтени
