PeytzMail (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ
