PeytzMail (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: - None -
da: - Ingen -

en: Email
da: E-mail

en: Header
da: Overskrift

en: API Key
da: API-nøgle

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: Full name
da: Fulde navn

en: Lists
da: Lister

en: Newsletters
da: Nyhedsbreve

en: Newsletter name
da: Nyhedsbrevets navn

en: Sign up
da: Tilmeld

en: Signup settings
da: Indstillinger for tilmelding

en: A path alias set for a specific language will always be used when displaying this page in that language, and takes precedence over path aliases set as <em>- None -</em>.
da: Et sti-alias for et specifikt sprog bruges altid når denne side vises på det pågældende sprog, og tilsidesætter sti-aliaser angivet som <em>- Ingen -</em>.
