PeytzMail (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Email
eu: Eposta

en: Header
eu: Goiburua

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Full name
eu: Izen osoa

en: Lists
eu: Zerrendak

en: Debug
eu: Araztu
