PeytzMail (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Header
fi: Ylätunniste

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Full name
fi: Koko nimi

en: Lists
fi: Listat

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Newsletters
fi: Uutiskirjeet

en: Newsletter name
fi: Uutiskirjeen nimi

en: Sign up
fi: Rekisteröidy

en: A path alias set for a specific language will always be used when displaying this page in that language, and takes precedence over path aliases set as <em>- None -</em>.
fi: Tietylle kielelle asetettua polkualiasta käytetään aina kun näytetään sivua kyseisellä kielellä. Se ohittaa asetuksen jos polkualiakset on asetettu <em>- Ei mikään - </em>.
