PeytzMail (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Disabled
fr: Désactivé

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Email
fr: Courriel

en: Header
fr: Entête

en: API Key
fr: Clé d'API

en: First name
fr: Prénom

en: Last name
fr: Nom

en: Full name
fr: Nom complet

en: Lists
fr: Listes

en: Misc
fr: Divers

en: Newsletters
fr: Lettres d’information

en: Newsletter name
fr: Nom de la lettre d'information

en: Sign up
fr: S'inscrire

en: Signup settings
fr: Configuration des Inscriptions

en: Debug mode
fr: Mode debug

en: Thank you page
fr: Page de remerciements

en: A path alias set for a specific language will always be used when displaying this page in that language, and takes precedence over path aliases set as <em>- None -</em>.
fr: Un alias configuré pour une langue spécifique sera toujours utilisé quand une page est affichée dans cette langue et est prioritaire sur les autres alias configurés avec la valeur <em>- Aucun(e) -</em>.
