PeytzMail (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Language
he: שפה

en: Disabled
he: מושבת

en: - None -
he: - ללא -

en: Email
he: דוא"ל

en: Header
he: כותרת עליונה

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Full name
he: שם מלא

en: Lists
he: רשימות

en: Debug
he: אתר באגים

en: Newsletters
he: ניוזלטרים

en: Newsletter name
he: שם העלון

en: Sign up
he: הרשמה

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים
