PeytzMail (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Full name
kk: Толық аты
