PeytzMail (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Email
ne: ईमेल

en: Header
ne: हेडर
