PeytzMail (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Language
pl: Język

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: - None -
pl: - Brak -

en: Header
pl: Nagłówek

en: API Key
pl: Klucz API

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Full name
pl: Pełna nazwa

en: Lists
pl: Listy

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Misc
pl: Różne

en: Newsletters
pl: Newslettery

en: Newsletter name
pl: Nazwa biuletynu

en: Sign up
pl: Zapisz się

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Secret
pl: Sekret

en: A path alias set for a specific language will always be used when displaying this page in that language, and takes precedence over path aliases set as <em>- None -</em>.
pl: Alias ścieżki dla wybranego języka będzie użyty podczas wyświetlania tej strony w tym języku i ma pierwszeństwo przed aliasami z językiem ustawionym na <em>- Brak -</em>.
