PeytzMail (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Header
fa: سربرگ

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Lists
fa: فهرست‌ها

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Newsletters
fa: خبرنامه ها
