PeytzMail (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Header
ps: سرۍ

en: Lists
ps: لړونه
