PeytzMail (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: - None -
uk: - Немає -

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Full name
uk: Повна назва

en: Lists
uk: Списки

en: Debug
uk: Зневадження

en: Misc
uk: Інше

en: Newsletters
uk: Розсилання

en: Newsletter name
uk: Ім'я розсилання

en: Sign up
uk: Зареєструватися

en: Debug mode
uk: Режим зневадження

en: Thank you page
uk: Сторінка подяки

en: Secret
uk: Таємний

en: Newsletter list
uk: Список розсилань

en: A path alias set for a specific language will always be used when displaying this page in that language, and takes precedence over path aliases set as <em>- None -</em>.
uk: Синонім шляху, встановлений для конкретної мови, завжди буде використовуватися при відображенні цієї сторінки на цій мові, і має пріоритет над іншими синонімами шляху, які встановлені як <em>- Немає -</em>
