Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to oc translation catalogue (29 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Remove
oc: Levar

en: Action
oc: Accion

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: Default
oc: Per defaut

en: High
oc: Nauta

en: Low
oc: Febla

en: Options
oc: Opcions

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Page
oc: Pagina

en: Send
oc: Mandar

en: Example
oc: Exemple

en: Public Key
oc: Clau publica

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Sort by
oc: Triar per

en: Clear
oc: Escafar

en: Topic
oc: Subjècte

en: Entity
oc: Entitat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Debug
oc: Depuracion

en: Offset
oc: Decalatge

en: Parent comment
oc: Comentari parent

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Bulk update
oc: Mesa a jorn en massa
