Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Action
ur: ایکشن

en: error
ur: نقص

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Name
ur: نام

en: Default
ur: طے شدہ

en: High
ur: زیادہ

en: Low
ur: کم

en: Normal
ur: عمومی

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
