Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Remove
af: Verwyder

en: Action
af: Aksie

en: error
af: fout

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: High
af: Hoog

en: Low
af: Laag

en: Options
af: Opsies

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Page
af: Bladsy

en: Normal
af: Normaal

en: Send
af: Stuur

en: Topic
af: Onderwerp

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
