Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Remove
ar: حذف

en: Action
ar: إجراء

en: error
ar: خطأ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: High
ar: مرتفعة

en: Low
ar: منخفض

en: Options
ar: الخيارات

en: All
ar: الكل

en: Active
ar: نشط

en: Page
ar: الصفحة

en: Normal
ar: طبيعي

en: Send
ar: أرسل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Clear
ar: مسح

en: Topic
ar: المناقشة

en: Entity
ar: الكيان

en: Apply
ar: تطبيق

en: Debug
ar: تنقيح

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
