Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: error
ast: fallu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: High
ast: Altu

en: Low
ast: Baxu

en: Options
ast: Opciones

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Page
ast: Páxina

en: Send
ast: Unviar

en: Topic
ast: Asuntu
