Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Remove
az: Çıxart

en: Action
az: Fəaliyyət

en: error
az: səhv

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: High
az: Hündür

en: Low
az: Alçaq

en: Options
az: Seçimlər

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Topic
az: Mövzu

en: Entity
az: Entiti

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Debug
az: Debaq

en: Offset
az: Ofset

en: Parent comment
az: Valideyn kontent

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
