Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Remove
be: Выдаліць

en: Action
be: Дзеянне

en: error
be: памылка

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Options
be: Налады

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Page
be: Старонка

en: Normal
be: Нармальны

en: Send
be: Адаслаць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Topic
be: Тэма

en: Entity
be: Сутнасць

en: Apply
be: Ужыць

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: Parent comment
be: Бацькоўскі камэнтар
