Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Remove
bg: Премахни

en: Action
bg: Действие

en: error
bg: грешка

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: High
bg: Силна

en: Low
bg: Слаба

en: Options
bg: Параметри

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Page
bg: Страница

en: Send
bg: Изпрати

en: Notifications
bg: Известия

en: Clear
bg: Изчисти

en: Topic
bg: Тема

en: Client
bg: Клиент

en: Apply
bg: Търси
