Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Remove
bn: অপসারণ

en: error
bn: ত্রুটি

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: All
bn: সমস্ত

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Debug
bn: ডিবাগ
