Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Topic
bo: གླེང་གཞི

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Parent comment
bo: རིམ་པ་གོང་མའི་དཔྱད་གཏམ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Bulk update
bo: འབོར་དུ་གསར་སྒྱུར།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
