Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Remove
bs: Ukloni

en: error
bs: greška

en: Name
bs: Ime

en: High
bs: Visoko

en: Low
bs: Nisko

en: Options
bs: Opcije

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Page
bs: Strana

en: Normal
bs: Normalno

en: Send
bs: Pošalji

en: Notifications
bs: Obavijesti

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Topic
bs: Tema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Parent comment
bs: Roditeljski komentar
