Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Remove
ca: Elimina

en: Action
ca: Acció

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: High
ca: Alta

en: Low
ca: Baixa

en: Options
ca: Opcions

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Page
ca: Pàgina

en: Send
ca: Enviar

en: Example
ca: Exemple

en: Threshold
ca: Llindar

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Clear
ca: Neteja

en: Topic
ca: Tema

en: Entity
ca: Entitat

en: Apply
ca: Aplica

en: Debug
ca: Depuració

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Parent comment
ca: Comentari pare

en: Batch size
ca: Mida del lot

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Unlock
ca: Desbloqueja

en: Bulk update
ca: Actualització massiva
