Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Remove
cs: Odstranit

en: Action
cs: Akce

en: error
cs: chyba

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: High
cs: Vysoká

en: Low
cs: Nízká

en: Options
cs: Možnosti

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Page
cs: Stránka

en: Normal
cs: Normální

en: Send
cs: Poslat

en: Desc
cs: Sestupně

en: Example
cs: Příklad

en: Public Key
cs: Veřejný klíč

en: Private Key
cs: Soukromý klíč

en: Threshold
cs: Práh

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Clear
cs: Vymazat

en: Topic
cs: Téma

en: Apply
cs: Použít

en: Debug
cs: Ladění

en: Offset
cs: Posun

en: Parent comment
cs: Nadřazený komentář

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Unlock
cs: Odemknout

en: Bulk update
cs: Hromadná aktualizace

en: Asc
cs: Vzestupně
