Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to cy translation catalogue (26 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Remove
cy: Symud

en: error
cy: gwall

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: High
cy: Uchel

en: Low
cy: Isel

en: Options
cy: Dewisiadau

en: All
cy: I gyd

en: Active
cy: Gweithredol

en: Page
cy: Tudalen

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Send
cy: Anfon

en: Public Key
cy: Allwedd Cyhoeddus

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Clear
cy: Clir

en: Topic
cy: Testun

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Parent comment
cy: Sylw rhiant

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
