Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to da translation catalogue (34 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Remove
da: Fjern

en: Action
da: Handling

en: error
da: fejl

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Default
da: Standard

en: High
da: Høj

en: Low
da: Lav

en: Options
da: Valg

en: All
da: Alle

en: Active
da: Aktiv

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Example
da: Eksempel

en: Public Key
da: Offentlig Nøgle

en: Private Key
da: Privat Nøgle

en: Threshold
da: Tærskelværdi

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Clear
da: Ryd

en: Topic
da: Emne

en: Client
da: Klient

en: Apply
da: Udfør

en: Manage subscriptions
da: Håndter abonnementer

en: Offset
da: Forskydning

en: Parent comment
da: Overordnet kommentar

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Unlock
da: Lås op

en: Bulk update
da: Masseopdatering

en: Asc
da: Stigende
