Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to el translation catalogue (35 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Action
el: Ενέργεια

en: error
el: σφάλμα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: High
el: Υψηλό

en: Low
el: Χαμηλό

en: Options
el: Επιλογές

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Page
el: Σελίδα

en: Normal
el: Κανονικό

en: Send
el: Αποστολή

en: Desc
el: Φθί

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Threshold
el: Όριο

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Topic
el: Θέμα

en: Entity
el: Οντότητα

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Manage subscriptions
el: Διαχείριση συνδρομών

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Parent comment
el: Γονικό σχόλιο

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Unlock
el: Ξεκλείδωμα

en: Bulk update
el: Μαζική ενημέρωση

en: Asc
el: Αύξ
