Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Remove
eo: Forigu

en: Action
eo: Ago

en: error
eo: eraro

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: High
eo: Alta

en: Low
eo: Malalta

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Page
eo: Paĝo

en: Send
eo: Sendu

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Topic
eo: Temo

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
