Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to es translation catalogue (36 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Content
es: Contenido

en: Remove
es: Eliminar

en: Action
es: Acción

en: Reset
es: Restablecer

en: Name
es: Nombre

en: Default
es: Por defecto

en: High
es: Alto

en: Low
es: Bajo

en: Options
es: Opciones

en: All
es: Todo(s)

en: Active
es: Activo

en: Page
es: Página

en: Send
es: Enviar

en: Example
es: Ejemplo

en: Public Key
es: Clave pública

en: Private Key
es: Clave privada

en: Threshold
es: Umbral

en: Notifications
es: Avisos

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Clear
es: Limpiar

en: Topic
es: Tema

en: Entity
es: Entidad

en: Client
es: Cliente

en: Apply
es: Aplicar

en: Debug
es: Depurar

en: Manage subscriptions
es: Gestionar suscripciones

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Parent comment
es: Comentario padre

en: Batch size
es: Tamaño del lote

en: Manage Subscriptions
es: Gestionar suscripciones

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Unlock
es: Desbloquear

en: Bulk update
es: Actualización masiva
