Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to et translation catalogue (35 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Remove
et: Eemalda

en: Action
et: Tegevus

en: error
et: veateade

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: High
et: Tugev

en: Low
et: Nõrk

en: Options
et: Valikud

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Page
et: Lehekülg

en: Normal
et: Tavaline

en: Send
et: Saada

en: Desc
et: Kahanev

en: Threshold
et: Piirmäär

en: Notifications
et: Teated

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Clear
et: Tühjenda

en: Topic
et: Teema

en: Entity
et: Olem

en: Client
et: Klient

en: Apply
et: Rakenda

en: Debug
et: Siluma

en: Manage subscriptions
et: Halda tellimusi

en: Offset
et: Nihe

en: Parent comment
et: Vanema kommentaar

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Unlock
et: Tee lukust lahti

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: Asc
et: Kasvav
