Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to fil translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Content
fil: Nilalaman

en: Remove
fil: Tanggalin

en: error
fil: mali

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan

en: High
fil: Mataas

en: Low
fil: Mababa

en: All
fil: Lahat

en: Active
fil: Aktibo

en: Page
fil: Pahina

en: Topic
fil: Paksa

en: Client
fil: Kliyente
