Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Remove
gl: Quitar

en: Action
gl: Acción

en: error
gl: erro

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: High
gl: Alta

en: Low
gl: Baixa

en: Options
gl: Opcións

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Page
gl: Páxina

en: Send
gl: Enviar

en: Example
gl: Exemplo

en: Public Key
gl: Chave pública

en: Private Key
gl: Chave privada

en: Threshold
gl: Umbral

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Clear
gl: Limpar

en: Topic
gl: Tema

en: Entity
gl: Entidade

en: Apply
gl: Aplicar

en: Debug
gl: Depuración

en: Manage subscriptions
gl: Administrar suscripcións

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Parent comment
gl: Comentario pai

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Unlock
gl: Desbloquear

en: Bulk update
gl: Actualización masiva
