Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Remove
gu: લોપ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: error
gu: ભુલ

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Send
gu: મોકલો

en: Apply
gu: લાગુ કરો
