Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Remove
he: הסרה

en: Action
he: פעולה

en: error
he: שגיאות

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: High
he: חזק

en: Low
he: חלש

en: Options
he: אפשרויות

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Page
he: דף

en: Normal
he: נורמלי

en: Send
he: שלח

en: Desc
he: יורד

en: Threshold
he: סף

en: Notifications
he: הודעות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Clear
he: ניקוי

en: Topic
he: נושא

en: Entity
he: יישות

en: Client
he: לקוח

en: Apply
he: החל

en: Debug
he: אתר באגים

en: Manage subscriptions
he: ניהול מנויים

en: Offset
he: היסט

en: Parent comment
he: תגובת אב

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Unlock
he: בטל נעילה

en: Bulk update
he: עדכון גורף

en: Asc
he: סדר עולה
