Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Action
hy: Գործողություն

en: error
hy: սխալ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: High
hy: Բարձր

en: Low
hy: Ցածր

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Page
hy: Էջ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Topic
hy: Թեմա

en: @label
hy: @label (@column)
