Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Action
is: Aðgerð

en: error
is: villa

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: High
is: Mikið

en: Low
is: Lítið

en: Options
is: Möguleikar

en: All
is: Allt

en: Active
is: Virkt

en: Page
is: Síða

en: Send
is: Senda

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Clear
is: Hreinsa

en: Topic
is: Umræðuefni

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
