Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to it translation catalogue (32 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Content
it: Contenuto

en: Remove
it: Elimina

en: Action
it: Azione

en: error
it: errore

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: Default
it: Predefinito

en: High
it: Alto

en: Low
it: Basso

en: Options
it: Opzioni

en: All
it: Tutti

en: Active
it: Attivo

en: Page
it: Pagina

en: Normal
it: Normale

en: Send
it: Invia

en: Desc
it: Disc

en: Example
it: Esempio

en: Threshold
it: Soglia

en: Notifications
it: Notifiche

en: Sort by
it: Ordina per

en: Clear
it: Cancella

en: Topic
it: Argomento

en: Entity
it: Entità

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Parent comment
it: Commento genitore

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Unlock
it: Sbloccare

en: Bulk update
it: Aggiornamento di massa
