Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to ja translation catalogue (37 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Remove
ja: 削除

en: Action
ja: アクション

en: error
ja: エラー

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: Default
ja: デフォルト

en: High
ja: 高い

en: Low
ja: 低い

en: Options
ja: オプション

en: All
ja: すべて

en: Active
ja: アクティブ

en: Page
ja: ページ

en: Normal
ja: ノーマル

en: Send
ja: 送信

en: Desc
ja: 降順

en: Example
ja: 例

en: Threshold
ja: しきい値

en: Notifications
ja: 通知

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Clear
ja: クリアー

en: Topic
ja: トピック

en: Entity
ja: エンティティ

en: Client
ja: クライアント

en: Apply
ja: 適用

en: Debug
ja: デバッグ

en: Manage subscriptions
ja: 配信登録の管理

en: Offset
ja: オフセット

en: Parent comment
ja: 親コメント

en: Manage Subscriptions
ja: 購読を管理

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Unlock
ja: ロック解除

en: Bulk update
ja: 一括更新

en: Asc
ja: 昇順
