Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Remove
jv: Buwang

en: Action
jv: Aksi

en: error
jv: salah

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: High
jv: Dhuwur

en: Low
jv: Endhép

en: Options
jv: Opsi

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Page
jv: Kācā

en: Send
jv: Kirim

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Example
jv: Contoné

en: Topic
jv: Topik

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
