Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: error
ka: შეცდომა

en: Name
ka: სახელი

en: High
ka: მაღალი

en: Low
ka: დაბალი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Page
ka: გვერდი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
