Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Remove
kk: Өшіру

en: Action
kk: Әрекет

en: error
kk: Қате

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: High
kk: Жоғары

en: Low
kk: Төмен

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Page
kk: Бет

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Topic
kk: Тақырыпша
