Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Remove
km: យកចេញ

en: Action
km: អំពើ

en: error
km: កំហុស

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: High
km: ខ្ពស់

en: Low
km: ទាប

en: Options
km: ជម្រើស

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Page
km: ទំព័រ

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Topic
km: ប្រធានបទ

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស
