Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Action
ku: کردار

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: High
ku: بەرز

en: Low
ku: نزم

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Page
ku: پەڕە

en: Send
ku: بینێره‌

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: Topic
ku: بابەت

en: Debug
ku: هەڵدۆزین
