Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Action
lt: Veiksmas

en: error
lt: klaida

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: Options
lt: Nustatymai

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page
lt: Puslapis

en: Normal
lt: Normalus

en: Send
lt: Siųsti

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Topic
lt: Tema

en: Entity
lt: Esybė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Debug
lt: Derinimas

en: Manage subscriptions
lt: Tvarkyti prenumeratas

en: Parent comment
lt: Tėvinis komentaras

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Unlock
lt: Atrakinti
