Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Remove
lv: Izņemt

en: Action
lv: Darbība

en: error
lv: kļūda

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: High
lv: Augsts

en: Low
lv: Zems

en: Options
lv: Iespējas

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Page
lv: Lapa

en: Normal
lv: Normāls

en: Send
lv: Sūtīt

en: Desc
lv: Dilst.

en: Example
lv: Piemērs

en: Threshold
lv: Slieksnis

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Topic
lv: Tēma

en: Entity
lv: Entītija

en: Client
lv: Klients

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Parent comment
lv: Vecāka komentārs

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
