Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Remove
mg: Esory

en: error
mg: hadisoana

en: Clear
mg: Fafao
