Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: error
ml: പ്രശ്നം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Active
ml: സജീവമായ
