Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Remove
mn: Устгах

en: Action
mn: Үйлдэл

en: error
mn: алдаа

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: High
mn: Өндөр

en: Low
mn: Нам

en: Options
mn: Сонголтууд

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Page
mn: Хуудас

en: Send
mn: Илгээх
